Dünyanın ilk biyonik kulak (cochlear implant) üreticilerinden Advanced Bionics, en ileri teknolojiyle donatılmış yepyeni işlemci ve iç parça donanımıyla, ihtiyacınız olan kaliteli sesi size sunuyor. Advanced Bionics'in ses işleme teknolojisi ve tasarımı her yaştan kullanıcının beklentilerini karşılayacak nitelikte.

YENİ VE HIZLI; HARMONY - ŞİMDİ TÜRKİYE'DE

Advanced Bionics en gelişmiş ses işleme teknolojisini size ve çocuğunuza sunarken, bir biyonik kulaktan bekleyebileceğiniz kaliteyi, hızı ve güvenliği de beraberinde getiriyor. İster sessiz bir odada ister gürültülü bir sınıfta, dersin tam ortasında, ister müzik dinlerken ya da aile sohbetinde...

Sürekli güncellenen teknolojisiyle Advanced Bionics implantları tamamen yeni versiyonlara adapte edilebilirliği, göz dolduran ses işleme kalitesi ve hızıyla şimdi bir adım daha öteye gidiyor. Yeni HARMONY işlemci sizi çok şaşırtacak!

KULLANICI DOSTU TASARIM

Hafif, konforlu ve özgün tasarımıyla yeni HARMONY şimdi Türkiye'de.

Çocuklar ve yetişkinler için farklı aksesuarlarla birlikte sunulan Harmony yeni nesil işlemci ister tamamen kulağınızda, ister bir parçasıyla, isterseniz tamamen kulağınızdan uzakta, hemen omzunuzda veya ceketinizin cebinde durabilir.

Harmony işlemcinin kullanıcı dostu yeni tasarımı, kolay bir kontrol mekanizması sunuyor. Üzerindeki ışıklı göstergesi işlemcinin düzgün çalıştığını ve pilin bitip bitmediğini size anında gösteriyor.

Üstelik Harmony'i PowerCel Slim ve PowerCel Plus alternatif pil sistemleri ve PowerCel Adapter ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca cep telefonu, müzik çalarlar ve diğer FM sistemleriyle birlikte kullanmak için T-Mic, iConnect, Direct Connect aksesuar seçeneklerini de mutlaka denemelisiniz.

*Dor-Med, Advanced Bionics koklear implantlarının İzmir/Ege bölgedeki fitting işlemlerini yürütmektedir.