Misyonumuz & Vizyonumuz

Ticari bir kuruluş olarak sevgili müşterilerimize, hastalarımıza ve çocuklarımıza karşı sosyal sorumluluklarımızın farkındayız.
Etik değerlere verdiğimiz yüksek değer ile, doğru hastaya doğru ürün ilkesini kendimize rehber edindik.

2008'de kurduğumuz özel DUYKON ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'nde sadece koklear implant kullanan ya da kullanacak olan çocukların eğitimini üstlendik. İmplant ameliyatlarının ardından yoğun bir eğitim alan çocuklarımız, Milli Eğitim Bakanlığı'nın işitme engelliler için özel eğitim modüllerine ek olarak, toplumsal yaşama daha fazla kanalize olmalarına yardımcı olacak sanat atölyelerine de katılıyorlar. DUYKON müfredatında drama, resim, müzik, bilgisayar ve satranç gibi birbirinden farklı atölyeler bulunuyor ve çocuklarımız yıl sonunda çeşitli sergi ve gösterilerle eserlerini sunuyorlar.

Farkındalık Çalışmalarımız


Türkiye'deki işitme cihazı ithiyacı olup da bunu fark etmeyen ya da gözardı etmeye çalışan çok yoğun bir nüfus var. Bu alanda yapılan akademik ve istatistik çalışmalar, işitme cihazı kullanıcılarının neredeyse 7 - 8 katına yakın bir nüfusun işitme yeteneğinden uzak yaşadığını gösteriyor. Bu sebeple Dor-Med bu alanda farkındalığın artması amacıyla, çeşitli iletişim kanallarıyla bu kitleye ulaşma çabaları gösteriyor.