Elipse

DAHA GÜÇLÜSÜ YOK!

Interton Elipse işitme cihazı, sahip olduğu yüksek çıkış gücü, pediatrik kullanım özellikleri ve teknolojik donanımıyla sizleri şaşırtmaya hazır! Hem lineer hem dijital programlanabilme özelliği onu benzersiz kılıyor. %100 dijital Super Power BTE ELIPSE ses kontrolünün yanı sıra DAI (Direct Audio Input) fonksiyonu ile FM cihazlarıyla da uyumlu çalışıyor.

Özellikle çocuk hastalarda, gerek maksimum cihaz uyumunun sağlanması gerek kullanımın kolaylaştırılabilmesi için özel fonksiyonlarla donatılan ELIPSE 3 farklı yüklenebilir programa ve 6 kazanç seviyesi ile 9- Band Wrap (TM) ses işleme kapasitesine sahip. En güçlü işitme cihazlarından biri olan ELIPSE'te çocuklar için kapak kilidi ile güvenlik de unutulmamış.

Pil kullanımını en yüksek düzeyde tutan power-saver çip teknolojisi, düşük frekanslarda optimizasyonun sağlanması için geliştirilmiş receiver ve FM cihazlarıyla uyumlu çalışmayı sağlayan DAI özelliği sayesinde ELIPSE ileri derece işitme kayıplarında ve özellikle çocuk kullanıcılarda gözle görülür bir farklılık yaratıyor.

Standard konfigürasyonunda manuel ses kontrolü, push butonu, program seçimi için sesli uyarı, programlanabilir Telecoil özelliği ve açma/kapama butonu yer alan ELIPSE, DAI uygulamasını tercihe göre opsiyonel olarak sunuyor.